KAVURDUĞUMUZ HER BİR ÇEKİRDEĞİ ÇOK SEVİYORUZ!

 
cover.jpg
 

KiMMA, uzun yıllardır bağımsız olarak nitelikli kahve sektöründe bulunan kahve profesyonelinin aynı çatı altında buluşması ile 2016 yılında Aslı Yaman ve Hanife Özyurt Pekkip tarafından kuruldu. Türkiye’nin ilk nitelikli kahve dükkanlarından olan Cup of Joy’un kurucularından Suzan Serez ve Ebru Döşekçi 2017 yılında Kimma’ya katıldılar.

KiMMA’nın kavurduğu hemen tüm kahveler, Nitelikli Kahve Birliği’nin (SCA) tadım değerlendirme notlarına göre 100 üzerinden en az 80 puan ve üzerinde not alan nitelikli çekirdeklerden oluşuyor. Bunun dışında Kimma, Türkiye’nin prestijli pek çok kafe, restaurant ve kahve dükkanına da kavurma hizmeti vermektedir.

 
 
 
kimma.jpg
 

KiMMA olarak kahveyi çok seviyor ve önemsiyoruz. Kahve fidanının toprağa ekilmesinden, toplanmasına, işlenmesinden kavurmasına ve sizlere ulaşmasına kadar geçen tüm süreci titizlikle takip ediyor ve sizleri sadece iyi kahve çekirdekleri değil, kahve yetişen her ülkeden bir hikaye ile buluşturuyoruz. Amacımız sizlere her zaman tatlı, temiz, lezzetli, merak uyandıran, farklı çekirdekleri sunmak.


Untitled-1-4.gif

Etkinlik takvimi:


Bizi takip edin: @kimmacoffee

kimma.gif