KiMMA COFFE ROASTERS; Kahvenin her adımını çok önemser, sadece kahve değil, arkasındaki hikaye ve emek ile de ilgilenir. Seçtiği çekirdeklerde adil ticareti önemser. KiMMA’dan kahve tedarik ettiğinizde, o çekirdeğin nerede kim tarafından ekildiğini, nasıl hasat edilip, işlendiğini, nasıl saklandığını ve yolculuğun her aşamasını da öğrenebilirsiniz. Çünkü kahvenin arkasındaki emeği biliyor ve onu yetiştiren toplayan insanlara saygı duyuyoruz.

 

Bu bağlamda yıl içinde çiftlikleri ziyaret ediyor, eğitimler veriyoruz. Hasat zamanındaki ziyaretlerde ürün kalitesini yükseltebilmek için kahve toplayıcıları ile birlikte gönüllü olarak çalışıyoruz. Hasat sonrası ise kahvelerin sınıflandırması yapıldıktan sonra eğitimlere devam ediyoruz ve son tüketiciye ulaşana kadar tüm adımları dikkatli bir şekilde takip ediyoruz.

 

KiMMA olarak, kahvelerimizi seçtikten sonra her bölgenin çekirdeklerine özel reçetelerle kavurma profilleri üzerine çalışıyoruz. KiMMA kahvelerini tercih eden tüketicilerin temiz, lezzetli, farklı tatları deneyebilmeleri için yıl boyunca projelerimizi devam ettiriyoruz.